Výsledky 2.kola soutěže

Máme tu nový rok 2014, a to znamená, že můžeme přikročit k vyhlášení výsledků listopado-prosincového (druhého) kola soutěže Basket do škol. Oproti prvnímu kolu jsme opět zaznamenali navýšení počtu účastníků, své výsledky zaslalo celkem 47 základních škol z celé ČR!

V první kategorii soutěžilo 36 základních škol, z nichž nejlepších výsledků dosáhly děti ze ZŠ Tolstého (Klatovy), druhá v pořadí skončila ZŠ Hradec nad Moravicí, třetí místo obsadila opavská ZŠ Vrchní. V soutěži jednotlivců vystoupali na nejvyšší příčky tito žáci a žačky: Lucka Zahradníková, Lukáš Tlapa, Franta Kukula, Ondra Franěk, Petr Poláček (všichni ZŠ Tolstého), Katka Fárová (ZŠ Borotín), Jarda Samek, Lukáš Pastorek (ZŠ Osvobození), Ondra Pleban (ZŠ Vrchní) a Vilém Hodný (ZŠ Hradec nad Moravicí).

V druhé kategorii zapisujeme účast 37 základních škol. První místo a deset bodů tentokráte patří trutnovské ZŠ Mládežnická, druhou příčku obsadila ZŠ a MŠ Borotín, třetí v pořadí skončila základní škola Vrchní.
Top 10, nebo-li nejlepší desítku v soutěži jednotlivců tvoří: Eliška Nováková,Veronika Fárová a Magda Švecová (ZŠ a MŠ Borotín), Jakub Kulda, Radek Lukáš, Martin Mikysa, Matyáš Prášek, Ondra Petrů (ZŠ Mládežnická), Dan Gebauer (ZŠ Vrchní) a Mirek Pokorný (ZŠ Všehrdova).

Všechny výsledky (umístění škol i jednotlivců) naleznete v sekcích Výsledky (I. nebo II. kategorie), přehled nejúspěšnějších jednotlivců i škol je uveden v naší Síni slávy.

A ještě jedno rekordní číslo na závěr- do druhého kola třetího ročníku soutěže Basket do škol se v součtu obou kategorií zapojilo celkem 1646 dětí!

Všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za jejich předvedené výkony, těm nejlepším blahopřejeme a zasloužené ceny zasíláme!