Výsledky 4.kola soutěže

Nejen basketbalová, ale též školní sezóna se blíží pomalu ke konci a tak můžeme vyhodnotit předposlední, 4.kolo, naší dovednostní soutěže Basket do škol. Celková účast = 31 základních škol z celé ČR.

V první kategorii své výsledky poslalo 29 základních škol, z nichž nejlepších výsledků dosáhly děti z opavské ZŠ B.Němcové ,  následované ZŠ Na Pražské (Pelhřimov) a shodným výsledkem i ZŠ Tolstého (Klatovy). V soutěži jednotlivců byli nejlepšími tito žáci a žačky: Lukáš Pavelek, Daniel Radek a Robin Klapetek (ZŠ B.Němcové), Vojta Kadaňka (ZŠ Slavkov), Lukáš Scholz (ZŠ Šrámkova) a Katka Fárová (ZŠ Borotín)

V druhé kategorii zapisujeme účast 23 základních škol. První místo obsadila ZŠ Borotín (Borotín), následovaná pelhřimovskou ZŠ Na Pražské, třetí místo obsadila pražská ZŠ Švabinského (Sokolov).
Nejlepšími jednotlivci byli: Tereza Křenková (ZŠ Na Pražské), Ruda Kvasňovský (ZŠ Švabinského), Robin Pracný (ZŠ Šrámkova), Jakub Láznička (ZŠ Slavkov) a pětici nejlepších uzavírá Zuzana Vacková (ZŠ Na Pražské), Darina Peterková, Eliška Nováková a Veronika Fárová (ZŠ Borotín)

Všechny výsledky (umístění škol i jednotlivců) naleznete v sekcích Výsledky (I. nebo II. kategorie), přehled nejúspěšnějších jednotlivců i škol je uveden v naší Síni slávy.

Čtvrtého kola třetího ročníku soutěže Basket do škol se v součtu obou kategorií zapojilo celkem 1037 dětí!

Všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za jejich předvedené výkony, těm nejlepším blahopřejeme a zasloužené ceny zasíláme!